Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down  Poruka [Stranica 4/5]

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Naši fudbaleri u inostranim ligama - Page 4 2010 Naši fudbaleri u inostranim ligama - Page 4 2010 ..ja sto se ja provalih,cuj mene drugoligas..ma opet i da je u Fenerbahce ili Galatu otisao,opet je to Turska liga...dobro si,trebo je sacekat,bilo bi i boljih ponuda,ali eto...

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Bh. reprezentativac napušta Šibenik!! ALISPAHIĆ IZMEĐU TURSKE I HAJDUKA!!

Iako je u protekloj sezoni izborio nastup u Evropi, hrvatski prvoligaš Šibenik, najvjerovatnije će u Evropsku ligu ući znatno oslabljen.
Najbolji igrač Šibenika, naš reprezentativac Ermin Zec, na pragu je odlaska u Genclerbirligi, a mladi Arijan Ademi od naredne sezone nosit će dres Dinama.

Međutim, ova dva odlaska sa Šubičevca, ako je vjerovati hrvatskim medijima, nisu jedina koja će se dogoditi.

Naime, hrvatski mediji navode da je veoma blizu odlaska iz Šibenika i drugi bh. reprezentativac Mehmed Alispahić, a kao moguće nove destinacije našeg reprezentativca spominju se Turska i splitski Hajduk.

ipetm

ipetm
Ma bolje mu je u Hajduk nego kao Zec u Tursku.Prije ce ga skauti uociti u Hajduku nego negdje u Turskoj(naravno ako to nije Fener,Besiktas ili Galata...).Hajduk bi sljedece sezone mogao parirati Dinamu.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
ipetm (citat):Ma bolje mu je u Hajduk nego kao Zec u Tursku.Prije ce ga skauti uociti u Hajduku nego negdje u Turskoj(naravno ako to nije Fener,Besiktas ili Galata...).Hajduk bi sljedece sezone mogao parirati Dinamu.

..u pravu si...ma Hajduk sljedece sezone osvaja!!...

ipetm

ipetm
Hoeness: Nema prodaje, Džeko ostaje u Wolfsburgu!
Jesu li u Wolfsburgu odlučili da dodatno podignu cijenu našem Dijamantu (što je najbliže istini) ili da ga uistinu zadrže još jednu sezonu, pokazat će vrijeme

Nakon što je jutros britanski Daily Mail objavio, uz prefiks ekskluzivno, vijest da je Manchester City spremio 43 miliona eura za Edina Džeku,i da je njegov prelazak u redove Građana pitanje sata, oglasio se i Wolfsburgov “boss” Dieter Hoeness.

-Naš stav je, nakon isteka roka (31. maja u ponoć) u kojem smo morali pustiti Džeku za 40 miliona eura - jasan. Džeko ostaje u Wolfsburgu! Nakon ponoći 31. maja, više ne razmišljamo o prodaju Edina Džeke – poručio je Hoeness i dodao:

-Politika Wolfsburga i dalje ostaje isti, super-igrač kakav je Džeko je uvijek važniji od bilo kakvog novca.

Jesu li u Wolfsburgu odlučili da dodatno podignu cijenu našem Dijamantu (što je najbliže istini) ili da ga uistinu zadrže još jednu sezonu, pokazat će vrijeme. Ono što je svakako jasno, jeste da bi Džeko bio puno bliže ostanku u dresu Vukova da su naredne sezone izborili plasman na euro-scenu! Ovako, teško je očekivati da do 31. avgusta, kada završava prijelazni rok u Evropi, napadač takvog kalibra kakav je Edin Džeko ostane bez Lige prvaka naredne sezone.

Što se engleskih klubova tiče, koji bez problema mogu platiti toliko novca za jednog napadača, tom opisu odgovaraju Tottenham, Chelesea i Manchester United. I Arsenal igra Ligu prvaka, ali politika Topnika je uvijek bila kupiti “potencijal” s malo novca, i od njega napraviti milione!

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
U WOLFSBURG NIJE STIGLA PONUDA ZA DŽEKU!!

Generalni menadžer Wolfsburga Dieter Hoeness izjavio je kako danas nije stigla nikakva ponuda na njihovu arseu za Edina Džeku.

Manchester City je navodno spreman poslati ponudu na adresu Wolfsburga i nakon što je istekla klauzula o otkupu ugovora za 40 miliona. Međutim, u njemačkom bundesligašu tvrde kako ponuda nije stigla.
"Nema nikakvih ponuda, do ovog trenutka nismo dobili nijednu ponudu. Istina je da smo u ponedeljak navečer dobili jedan kratak e-mail. Međutim, taj e-mail je bio u pisanoj formi i s obzirom na sadržaj ni na koji način nismo ga mogli uzeti u razmatranje u ovom slučaju", rekao je Hoeness.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
BERBEROVIĆ NADOMAK SIVASPORA!!

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Džemal Berberović u narednih nekoliko dana trebao bi potpisati ugovor sa turskom ekipom Sivaspora.

Berberović je prošle sezone sa svojom ekipom Denizlispora ispao iz prve turske fudbalske lige, te je nakon toga odlučio potražiti novi klub. Selektor Bosne i Hercegovine Safet Sušić dao mu je instrukcije da pronađe prvoligašku ekipu, želi li sačuvati mjesto u reprezentaciji.
Kako saznajemo, Berberović je to već napravio, te se u narednih nekoliko dana očekuje i ozvaničenje njegovog prelaska u redove Sivaspora, koji je ovu sezonu okončao na 15. mjestu Super lige Turske.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
JUVENTUS NIJE ODUSTAO OD DŽEKE!!

Juventus nije odustao od namjere da u svoje redove dovede Edina Džeku, napadača reprezentacije Bosne i Hercegovine i Wolfsburga.
Kako javljaju italijanski mediji, predstavnici Juventusa prošle su sedmice obavili pregovore sa menadžerima Edina Džeke, koji su iznijeli stav da naš reprezentativac u Juventusu želi platu od 4,5 miliona eura godišnje.

Juventus je spreman platiti taj iznos za Džeku, kao i odštetu Wolfsburgu, ali se u Torinu još uvijek slaže igrački mozaik za narednu sezonu, te se ne želi žuriti sa bitnim odlukama.

Pretpostavlja se da bi Juventus, ali i još nekoliko velikih evopskih klubova, prije svih Chelsea i Real Madrid, mogli tek nakon 11. jula, dakle kraja Svjetsog prvenstva, poslati svoje ponude za Džeku.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
ZEC DANAS POTPISUJE UGOVOR!!

Bh. reprezentativni napadač Ermin Zec danas putuje u Tursku gdje će potpisati četverogodišnji ugovor s turskim prvoligašem Gencerbirligijem.
Transfer, sada već bivšeg napadača Šibenika, dogovoren je ranije, a danas bi naš napadač trebao odraditi ljekarski pregled, te staviti potpis na ugovor koji bi ga sa klubom iz Ankare vezao četiri godine.

„Zadovoljan sam transferom, nadam se da će biti sve u najboljem redu. Drago mi je da sam našao klub u kojem ću još više moći napredovati“, rekao je za naš portal Ermin Zec uoči puta za Tursku.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
JUVE NAREDNE SEDMICE POČINJE PREGOVORE ?!

Juventus se navodno nalazi u prednosti nad ostalim klubovima koji žele u svoje redove dovesti napadača BiH Edina Džeku.
Kako pišu italijanski mediji, generalni direktor Juventusa Beppe Marotta trebao bi se naredne sedmice sastati na Irfanom Redžepagićem, menadžerom Edina Džeke, te bi tada trebali početi pregovori o njegovom prelasku u Juventus.

Iako se smatra da Manchester City može ponuditi bolje uslove Džeki, Italijani se nadaju da bi naš reprezentativac ipak prije izabrao Juventus ispred Manchester Citya.

Osim Juventusa i Manchester Citya, za Džeku su zainteresovani Chelsea, Real Madrid, Milan i Manchester United.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
LJEVAKOVIĆ NAJBOLJI IGRAČ FC TEPLICA !!

Potencijalni reprezentativac naše zemlje Admir Ljevaković proglašen je za najboljeg igrača FC Teplice u sezoni 2009/10, prema izboru navijača ovoga češkog kluba.

Naime, Ljevaković je u anketi koja je bila objavljena na internetskoj stranici kluba dobio najviše glasova, i na taj način mu je odato priznanje za sjajne partije u protekloj sezoni. Drugi naš internacionalac u redovima Teplica Ajdin Mahmutović, prema ovoj anketi zauzeo je četvrto mjesto.
Ljevaković koji se trenutno nalazi na odmoru u svom rodnom gradu Tešnju, izjavio je za naš portal da mu nagrada svakako imponuje, posebno ako se zna da je došla od onih zbog koga se najviše i trudi na terenu, aludirajući svakako na navijače.

„Za priznanje sam i ja saznao preko web portala kluba, s obzirom da sam trenutno na odmoru. Nagrada će mi samo poslužiti kao motiv da i dalje nastavim raditi kako bi još i više skrenuo pažnju na sebe“.

Inače, FC Teplice su nakon osvajanja jesenje titule češkog šampionata u nastavku odigrali znatno slabije, tako da su na kraju završili na četvrtoj poziciji. Novi šampion je ekipa Sparte iz Praga.

ipetm

ipetm
Sto Susic ne zove ovog Ljevakovica?

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
ipetm (citat):Sto Susic ne zove ovog Ljevakovica?

..u pravu si,trebo bi ga zvati,jer vidis lik predobro igra..sigurno nije nikad cuo za njega kao ni ja pa zato ga nije ni pozvao.. Naši fudbaleri u inostranim ligama - Page 4 2010

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Direktor Vukova očekuje Dijamanta na okupljanju
HOENESS: DŽEKI SE NEĆE OSTVARITI SAN


Da li Džeko odlazi ili ostaje u Wolfsburgu? Pitanje koje već drugu godinu ponajviše zaokuplja bh., ali i evropsku javnost. Ako je vjerovati sportskom direktoru Vukova Dieteru Hoenessu onda ćemo Dijamanta i naredne sezone gledati u dresu Vukova.
"Ne želim još jedno ljeto potrošiti na priču oko Edina Džeke. Ta priča je završena, a Džeki se očigledno neće ostvariti san. Dakle, on ostaje s nama, to je 100 posto sigurno. Prvog dana jula, u 10 sati, Džeko se mora kao i svi ostali naši igrači pojaviti na sastanku kojeg će voditi naš novi trener Steve McClaren", rekao je za njemačke medije Hoeness.

Na pitanje novinara kako će se klub postaviti ukoliko se ipak pojavi klub koji je spreman izdvojiti 40 miliona eura za Džeku, Hoeness je odgovorio:

"Takvo što definitivno nećemo zanemariti. Ako se netko takav pojavi razgovarat ćemo, no nije mi jednostavno dati konkretan odgovor na to vaše pitanje."

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Menadžer Dijamanta za talijanske medije
"NISMO RAZGOVARALI SA JUVENTUSOM"


Medijske špekulacije koje ovih dana dolaze iz Italije, a koje govore da je Edin Džeko na korak do potpisa ugovora sa Juventusom, oštro je demantirao menadžer našeg reprezentativca Irfan Redžepagić.
"To su samo glasine. U Italiji ima mnogo glasina, a ja nisam navikao da komentarišem neutemeljene priče.", rekao je za talijanske medije menadžer našeg reprezentativca Irfan Redžepagić i dodao:

"Znači, ne mogu reći ništa više nego da to nije istina. Jesam li razgovarao sa Juventusom? Ne.! Ne znam ništa o sastanku."

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
McClaren traži novog napadača
BERBATOV ZAMJENA ZA DŽEKU


Novi trener Wolfsburga Steve McClaren želi u Njemačku vratiti napadača Manchester Uniteda Dmitra Berbatova, kojeg vidi kao idealnu zamjenu za Edina Džeku.
Iako generalni menadžer Vukova Dietmar Hoeness kao papagaj ponavlja kako Džeko neće ići iz Wolfsburga, gotovo je pa izvjesno da će reprezentativac Bosne i Hercegovine od naredne sezone nositi dres nekog drugog kluba.

Toga je svjestan i novi trener Vukova Steve McClaren, koji se već dao u potragu za Dijamantovim nasljednikom. Kao prvi na listi želja Wolfsburga spominje se bugarski napadač Manchester Uniteda Dmitar Berbatov.

Iako trener Manchester Uniteda Sir Alex Ferguson nije voljan prodati Bugarina, sigurno je da bi na Old Traffordu uzeli i razmatranje eventualnu ponudu.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
ALISPAHIĆ I DALJE NA METI PSV-A !!

Novi reprezentativac Bosne i Hercegovine Mehmed Alispahić ponovo se nalazi na meti holandskog velikana PSV Eidhovena, javili su holandski mediji.
Alispahić se već duže vrijeme nalazi u samom vrhu liste želja nekadašnjeg evropskog prvaka, a PSV ga je u Eidhoven pokušao dovesti i u januarskom prelaznom roku, ali nisu uspjeli.

Skauti PSV-a ipak su i dalje pratili mladog i veoma perspektivnog vezistu, a čelnike kluba iz Eidhovena svakako je dodatno ohrabrilo pozivanje Alispahića u reprezentaciju Bosne i Hercegovine i to na poziciji gdje igraju Zvjezdan Misimović, Miralem Pjanić, Senijad Ibričić i Haris Medunjanin.

Osim PSV-a, za Alispahića su također interesovanje pokazali splitski Hajduk, kao i nekoliko klubova iz prve turske fudbalske lige, a vrijednost eventualnog transfera mogla bi iznositi od 1,5 do 2 miliona eura.

Alispahić je rođen 24. novembra 1987. godine, a u karijeri je igrao za bugojansku Iskru odakle je prešao u svoj sadašnji klub Šibenik. Za reprezentaciju Bosne i Hercegovine je debitovao 29. maja ove godine u prijateljskoj utakmici sa Švedskom u Stockholmu, a prema najavama selektora Zmajeva Safeta Sušića, Alispahić će se naći i na narednim okupljanjima A nacionalnog fudbalskog tima Bosne i Hercegovine.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Pregovori u toku
NADAREVIĆ NADOMAK BUNDESLIGE


Reprezentativac Bosne i Hercegovine Safet Nadarević najvjerovatnije će naredne sezone pojačati bh. koloniju u njemačkoj Bundesligi.
Nadarević, koji je još uvijek igrač turskog Eskišehirspora, nalazi se u pregovorima sa predstavnicima dva bundesligaška kluba.

"Menadžeri imaju još nekoliko dana da mi završe klub u Bundesligi i prema informacijama koje imam skoro je sve završeno", kaže Nadarević za Avaz Sport.

Međutim, za sada je nepoznato o kojim se tačno klubovima radi.

"Nemojte me pitati za ime kluba, jer ne želim o timovima uopće govoriti. Proše sezone sam govorio da prelazim u engleski Bolton, pa je transfer propao. Sada ću samo šutjeti, dok se transfer ne realizira", dodao je naš reprezentativac.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Prema tvrdnjama agenta
IBIŠEVIĆ NE IDE IZ HOFFENHEIMA


Iako se za reprezentativca Bosne i Hercegovine Vedada Ibiševića interesuje veći broj italijanskih klubova, čini se kako Vedo neće otići nigdje.
Interesovanje za napadača Hoffenheima posljednjih su dana pokazali Lazio, Fiorentina i Palermo ali, Ibiševićev agent Lars-Wilhelm Baumgarten je odbacio sve špekulacije.

"Ne znam ništa o interesu Palerma. Zato sam iznenađen što su italijanski novinari od toga napravili tako veliku priču", rekao je Baumgarten, a potom poslao jasnu poruku:

"Mogu sa sigurnošću reći da će Ibišević sljedeće sezone igrati za Hoffenheim".

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Wolfsburgu se sviđa i Giovinco
JUVENTUS DAJE DIEGA I NOVAC ZA DŽEKU


Uprava Juventusa na sve načine pokušava dovesti u svoje redove našeg reprezentativca Edina Džeku.
Nova uprava torinskog kluba je odlučila osnažiti Juventus kako bi slavni klub vratila na stare puteve slave. Transfer Miloša Krasića je, prema izvorima bliksim klubu, odavno završena stvar, a sada se ide po Edina Džeku. Čelni ljudi Juventusa su spremni Wolfsburgu dati Diega i dio novca kako bi u svoje redove doveli našeg reprezentativnog napadača.

Diego je sjajan igrač, ali u prvoj sezoni u dresu Juventusa nije opravdao 25 miliona eura uloženih u njega. Novi trener Juventusa Luigi Del Neri je prilikom dolaska u klub rekao kako će se Diego teško uklopiti u njegov sistem 4-4-2, pa je uprava Juventusa odlučila iskoristiti Brazilca kao dio transfera Edina Džeke.

Prema današnjem pisanju italijanskih medija, uprava Wolfsburga navodno nema ništa protiv razmjene igrača, ali da bi u transferu željeli vidjeti i Sebastiana Giovinca. Wolfsburg je Džeku procijenio na 40 miliona eura, što je za upravu Juventusa neprihvatljiva cijena. Dieter Hoeness se, navodno, sastao s Giuseppeom Marottom, ali dogovor još nije pao.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
Naš reprezentativac danas u Tel Avivu
IZRAELCI "GURAJU" MEDUNJANINA U MACCABI


Prema pisanju izraelskih medija naš reprezentativac Haris Medunjanin danas će otputovati u Izrael, tačnije u Tel Aviv gdje će se zadržati dva dana.
Izraelski mediji pišu da Medunjanin dolazi u Tel Aviv kako bi razgledao grad i upoznao se sa izraelskom kulturom u cijelini.

Međutim, pored turističke posjete Tel Avivu, prema pisanju izraelskih medija, Medunjanin će otići i na pregovore s čelnim ljudima Maccabija kako bi dogovorio eventualni transfer u ovaj klub.

Maccabi je u sezoni iza nas izborio nastup u Evropa ligi pa je prema pisanju tamošnjih medija u potrazi za pojačanjima, a jedno od njih navodno će biti i bh. veznjak.

ipetm

ipetm
Ako nema ponuda iz Primere bolje mu je da ode u Macabi,jedna odlicna ekipa mislim da moze nesto napraviti u evropi...

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
ipetm (citat):Ako nema ponuda iz Primere bolje mu je da ode u Macabi,jedna odlicna ekipa mislim da moze nesto napraviti u evropi...

..nema,nema ponuda iz primere...ma morace otic u Macabi,sta ce..rekao mu je Susic,ako ostane u 2.spanjolskoj ligi,ako ne potrazi nekog prvoligasa,da ga nece ni zvat za reprezentaciju...

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
IBRIČIĆ NA SPISKU IGRAČA RUBINA

Prema službenoj stranici Rubina na Wikipediji reprezentativac Bosne i Hercegovine Senijad Ibričić novi je član ruskog kluba.
Posljednjih petnaestak dana intezivno se priča o odlasku Ibričića u Rubin, a čini se kako je taj posao već obavljen, barem ako je suditi po službenoj stranici Rubina na Wikipediji, gdje je među prvotimcima Kazana upisano je i ime Senijada Ibričića.

Ipak, to nikako ne može biti zvanična potvrda. Navodno je Rubin Hajduku za usluge našeg reprezentativca ponudio pet miliona eura.

muhovic

muhovic
Generalni sekretar
Generalni sekretar
"POSLUŠAT ĆU DŽEKU, OSTAJEM U HAJDUKU"

Bosanskohercegovački reprezentativac Senijad Ibričić priključio se pripremama Hajduka i kako sada stvari stoje, naš reprezentativac predvodit će splitsku momčad i u narednoj sezoni.

"Istina je da postoji mnogo upita. Nikada kao ovog ljeta. Međutim, također je činjenica da se za sada nije pojavila konkretna i ozbiljna ponuda koja bi zadovoljila i mene i Hajduk, jer nije samo u pitanju interes kluba. Ako ne budemo i ja i Hajduk zadovoljni, transfer se neće ostvariti. Kako se taj uvjet dosada nije ispunio, ja sam i dalje Hajdukov igrač i u nedjelju putujem s momčadi na pripreme u Sloveniju", rekao je Ibričić za zagrebačke Sportske novosti i dodao:

"S Hajdukom želim osvojiti naslov prvaka. Titula najbolje momčadi HNL-a jedino je što mi nedostaje u dosadašnjoj karijeri. Prošle sezone smo osvojili Kup, bio sam najbolji igrač po ocjenama SN-a, zatim najbolji nogometaš Dalmacije i nedostaje mi još samo naslov prvaka da upotpunim kolekciju. S obzirom da se nije pojavila ponuda koja bi me odvojila od Hajduka, koncentriran sam na šampionsku utrku koja nas čeka u novoj sezoni."

Naš reprezentativac pet dana odmarao se u Dubrovniku u društvu Emira Spahića i Edina Džeke, a u razgovoru za Sportskev novosti rekao je šta mu je Dijamant poručio.

"Davno je meni Džeko rekao svoje mišljenje, još dok je bio u Splitu. Vidio je kako živim, kakav status imam u Hajduku i jasno mi je rekao, ne odlazi iz Hajduka ako nemaš neku strašno dobru ponudu, jer u Hajduku ti je odlično. I ja slušam mog prijatelja Džeku", zaključio je Ibričić.

Sponsored content


Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh  Poruka [Stranica 4/5]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu

 
  •  

Free forum | Sports and Hobbies | Collectives sports | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions